Medyum Farzin Yorumları

Medyum Farzin Hoca, yıllardır en güvenilir medyum hocalar arasında yerini almaktadır. Tam 30 yıldır sizlerle beraber çıktığı bu ulvi yolculuğa güven içerisinde devam etmektedir. Onun hikayesi diğer medyumlardan biraz farklıdır.

Medyum Farzin Hoca, 5 yaşında yaşadığı trafik kazasında tüm aile bireylerini (anne, baba ve kardeş) kaybeder. Paramparça olan arabadan burnu dahi kanamadan bir mucize eseri kurtulur. Sadece ailesini kaybetmemiştir, aynı zamanda kaza sonrası bazı özel yeteneklerde kazanmıştır. Anneannesi ve dedesi tarafından hamiliği üstlenilen Farzin onların kanatları altına girmiştir. Zaman içerisinde duru görme yeteneğini farkeden Dedesi Molla Mehmet (gizli ilimler üstadı) Farzin’i yıllar süren ummalı bir çalışma ile Ocak geleneğine uygun bir şekilde yetiştirir ve ona el verir. Farzin ismini ise Mısır’da ki hocası Molla Abdullah vermiştir. Çok ufak yaşlarda ilm-i ledün hakkında verdiği cevaplar karşısında hayretler içerisinde kalan ve yetenekleri konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen hocası kendisinin cinlere emir verip onları kullandığına şahit olunca ismini değiştirmiştir ve ona artık Farzin ismi ile hitap edilmesini emretmiştir. Orta Doğu ve Türkiye’nin en ünlü hocalarından gizli ilimler alanında aldığı dersleri başarıyla tamamlamış ve icazetini almıştır. Hoca sıfatı ise küçük yaşlardan beri gerçekleştirdiği sohbetlerden ve ilm-i ledün üzerinde ki başarılarından gelmektedir. İlk kürsüye çıkıp halka seslenişi 9 yaşında olmuştur. Her sohbeti esnasında insanlar cezbe ile Allah diye nida etmiş ve ona bakıp gönüllerin pınarı diye seslenmişlerdir.

İnternet adresi: https://www.medyumfarzin.com

12 thoughts to “Medyum Farzin Yorumları”

 1. Doruk dedi ki:

  medyum farzin sayesinde nişanıma 50 gün kala benden soğuduğunu söyleyen ve nişan atmak isteyen kız arkadaşımı geri getirdik. Kızın annesi beni hiç sevmemişti ve bu yüzden kendi öz kızına soğuması için işlemler yaptırmış. Sağolsun medyum farzin yaptığı bakımda bu sorunu gördü ve sonlandırdı. Şimdi medyum farzin sayesinde evleniyorum. Bu yuvayı kurtardığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 2. Büşra dedi ki:

  1 hafta once farzin hoca ile islem yaptik. Once bakim yapiyor ve anlastiginizda soz verdigi gibi hemen islemlere basliyor. Ben simdi sabirla gunun dolmasini bekliyorum. Guzel sonuclar alacagima eminim sonra tekrar buraya gelip yazacagim. Ama sunu soylemem gerekiyor ki sizi dinliyor ve sorduğunuz sorulara cevap veriyor. İnsan tedirgin oluyor bir suru yorum okuyoruz ama parayi aldiktan sonra engelleyen digerleri gibi asla degil. Vergi levhasi olan ve gercekten cok kibar biri. Ben cok sansliyim ki ilk islemimdi ve farzin hoca karsima cikti. Umarim bende guzel sonuclar alacagim ve tekrar buraya yazacagim.

 3. Sumru dedi ki:

  Bende başlamak istiyorum . Ama tedirgin oluyorum birazcık .

 4. Billur dedi ki:

  İşini dürüst yapan bir hoca varsa gerçekten oda farzin hocadır . Ben böyle ilgili hoca görmedim . Allah ne muradın varsa versin hocam

 5. Egeli dedi ki:

  Farzin hoca çalıştığım en iyi medyumdur ve kendisi bağlama büyüsü konusunda gerçek bir uzmandır 5 tane medyumun 1 sene de yapamadığı işi kendisi 3 ayda kısa bir sürede bitirdi son derece güvenilir ve işlem yaptırılabilir bir insandır. Çalışın asla pişman olmazsınız

 6. Tuba dedi ki:

  Bende aradım ama 25 yaş altı ile çalışmıyor kesinlikle . O yüzden ben sizler gibi işlemler yapamadım malesef .

 7. Cansel dedi ki:

  Ben de diğer arkadaşlarım gibi en iyi medyum olan medyum farzini şiddetle tavsiye ediyorum. Bu adam ciddi anlamda bir medyum ve işlemler konusunda gerçek bir uzman bunu çalışmayan kişilerin anlaması zor hepimiz sahtekar medyumlara alıştığımız ve hiç bir işlemden sonuç alamadığımız için gerçek medyumların yaptıkları bize mucize geliyor. medyum farzin mucizelerin adamıdır. Domuz gibi inadı olan sevgilim önümde diz çöktürüp ağlatıp özür dileten adam .. Bu adamla çalışmayan dolandırılmaya mahkumdur.

  1. Murat dedi ki:

   Gerçekten güvenilirmi hoca lütfen yardımcı olun ….

  2. Sade vatandaş dedi ki:

   Gerçekten mi? Doğrumu söylüyorsunuz

 8. İnci dedi ki:

  Size ne kadar teşekkür etsem azdır . Hocam beni bundan 2 sene önce aradığımda kabul etmedi . 2 senenin sonunda aradım daha önce aradığumı kabul etmediğini ilettim aradan 2 sene geçmiş şimdi seninle çalışabilirz dedi. Çok sordum 2 sene önce neden kabul etmediniz ben bekledim sizi dedim . O dönem benimle çaluşmaya uygun değildin olgun değildin şimdimberaber çalışabiliriz dedi . Nasıl harika bir insansın be hocam. Kayıtsız şartsız her işleme girdim ve sonuçlarım çok başarılı oldu . Olmaz bu işlem dediği bir olayım vardı . Ben çok ısrarcı oldum deneyelim diye bir tek farzin hocamın dediği gibi o işlemim olmadı ama pişman değilim elimden geleni yaptım ben vicdan olarak çok rahatım o yüzden . Farzin hoca harika bir insan . Güvenilir adres doğru insan arayın düşünmeden derim o zaten siZe olursa olur olmazsa olmaz der.

 9. Esin dedi ki:

  Bende yeni randevu aldım ve çoook heycanlıyım . Sonuçları ve görüşmelerimi sizlerle paylaşıcam .

 10. Nuray dedi ki:

  Burda okuduklarım gerçekten doğru muuu ???? Benimde çok ihtiyacım var gerçekten . Her sayfada medyum farzini görüyorum ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir