Medyum Dolunay Yorumları

Gerçekten yetenekleri ve bilgileri ile bir adım önce olan Medyum Dolunay, ülkemizin sayılı resmi ruhsata sahip medyumlarından biridir. Resmi ruhsatı ile vergi levhalı olarak çalışmalarını sürdüren, uzun yıllardır medyumluk yeteneklerini danışanları ile paylaşan bir isimdir.

Dolunay Hoca, iletişim kurma noktasında da kesinlikle zor biri değildir. Sıcakkanlı, aynı zamanda mesafeli ve nerede nasıl davranması gerektiğini bilen asil bir zattır. Danışanları ile iletişim kurmakta zorlanmaz ve ne zaman isterlerse onların kendisine ulaşmasını sağlar ve ister. Bir sorun olursa, aklınızda soru işareti olursa, çekinmeden kendisi ile iletişim kurabilirsiniz. Uzaktan telefon ya da benzer iletişim şekillerinde danışanlar da internet üzerinden, telefon ile her zaman kendisiden bilgi alabilirler.

Hoca, havas ilmi konusunda tam bir uzmandır. Ayrıca, ilm-i ledun, parapsikoloji başta olmak üzere, spiritüel alanların hepsinde gerçek bir uzmandır. Dolunay Hoca tam anlamıyla donanımlı bir kişiliktir. Sezgisel yeteneklerini, inançları ile birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda eğitim alarak ve kendini bir adım daha geliştirerek kişisel gelişim uzmanın da olmuş bir kişidir. Birçok danışanına, kuantum, hipnoz eğitimleri, nlp eğitimlerini en üst seviyede alarak yardımcı olmaktadır. Hoca bu eğitimleri, advanced master trainer derecesinde almış, gerçekten dolu bir isimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir